Prikaz jedne poruke
Stara 28.9.2013, 15:38   #31
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Re: Steam

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Kad je postojanje vise opcija kad je u pitanju nacin igranja igara postalo losa stvar? Kljucna rec je OPCIJA. Ako neko ne voli da igra FPS-ove, strategije, TPS-ove, sportske igre na gamepadu, niko ga ne tera. Niko ne prestaje da podrzava tastaturu, cak koliko vidim SteamPad simulira rad tastature i misa. I u cemu je problem? Ima ljudi koji vole kontrolere, ja volim kontrolere i igrao bi sa njima sta god mogu i ja sam sad neka pretnja likovima koji se kunu u mis i tastaturu.

vise opcija = dobra stvar

Niko ne oduzima nikome mogucnost da bira na koji nacin zeli da igra svoje omiljene igre. NIKO! Samo ce biti moguce igrati ih na nove nacine. U cemu je tu problem?

I stvarno bi trebali da se informisete, "SteamBOX" ili kako se sad zove Steam Machines predstavlja grupu brandname PC-eva koji su specificno dizajnirani za odredjene primene. Dakle, ako ne zelis da lupas glavu o zid koje napajanje, grafika i procesor (pun forum ljudi koji traze preporuke), pogledas odredjenu Steam brendiranu masinu sa zagarantovanim performansama u tvom cenovnom rangu i kupis je. Nikakvo izmisljanje tople vode, samo priblizavanje PC-a ljudima koji se ne razumeju u hardver.
A većina onih koji ne razumeju sta si ovde napisao je kupila svoj komp negde na stelaži u rodiću, metrou, itd...

Sent from my KX-megaTEC 2000, 24 karat gold plated toilet seat.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke