Prikaz jedne poruke
Stara 19.6.2020, 9:49   #11
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Star Wars: Squadrons

EA Play 2020 po mom mišljenju je bio katastrofa (i da znam jer to je EA naravno), dve stvari bi izdvojio kao pozitivne, prva Star Wars: Squadrons za sada igra obećava videli smo i gameplay ali opet moramo da sačekamo početak oktobra kad igra izadje i pod dva za sve one koji su kukali za Skate 4 (ne znam koliko puta sam video tu reč u live komentarima) dobiće novu Skate igru (doduše nije bilo nikakvog novog gamepleja za novi Skate)! Sve ostalo u samoj prezentaciji je bilo zbrzano da nemam reči i ukratko nema novog Need for Speeda, The Sims serijal je napunio ove godine 20 godina postojanja i tim povodom bi dobro došla nova igra, medjutim umesto toga najveća vest je da The Sims 4 dolazi na Steam. Razumeo sam da FIFA 21 i Madden 21 dolaze na PS5 i novi XBOX i to sve u kratkom tizeru bez gejmpleja i ima još puno negativnih stvari i to govori i broj i negativnih lajkova na klipu i komentaru. Iskreno sve je izgladalo kao veliko ništa i ceo fokus je bio samo na novu Star Wars igru i to je sve.
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke