Prikaz jedne poruke
Stara 23.11.2016, 1:10   #14
fisfikus
Član
 
Član od: 23.1.2008.
Lokacija: PG
Poruke: 196
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 53 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Shadow Tactics

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Prve dve misije su vise upoznavanje, po recima devova ostale misije su mnogo vece i otvorenije. Ja se nadam, inace nisam imao srca mnogo da igram, ne zelim da kvarim prvi prelazak.
Procitah negdje da ce raditi sejvovi i za full igru,tako da ne kvaris(zato mi se i mice onaj tajmer)
Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Samo sto me malo brine citava situacija, izgleda da Daedalic nema bas neki organizovanu reklamnu kampanju za ovo (sto se moze i naslutiti po nekim pricama devova).
Ne moras da brines jer (ako me pamcenje dobro sluzi) Daedalic nikad nije imao neku veliku reklamu i u proslosti(bar za njihove avanture)a imali su dosta solidnu prodaju(opet, za avanture).A i ovdje su "samo" izdavaci tako da ...ja sam mirniji
S druge strane mene vise brinu danasnji razmazeni igraci,njihovi zahtjevi i review-i na steam-u...sjecam se da sam iz Commandosa neke misije igrao DANIMA,a danas vidim da sto je igra vise dumbed-down i debil-friendly,bolju dobija ocjenu na steamu
Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ja cu ovo sigurno podrzati, demo me je prijatno iznenadio a Commandos serijal mi je jedna od najomiljenijih igara ikada (ako ne i najomiljenija).
ISto Posebno 2ka koja je po meni najbolja(i u kojoj btw ima full 3d unutrasnjost zgrada sa 360° rotacijom ).
(Ako ne znas) za nju ima mod Commandos Destination Paris koja dodaje mnogo novih mapa/misija+sve misije iz trojke i prvog dijela i njegove ekspanzije.Obavezno probaj.

ST cu sigurno uzeti,mozda platim i punu sumu( iako nikad do sada nisam davao preko 20-25 e za neku igru)kad je u pitanju ovakva igra

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
I da, konacno da nema racvanja price i diskriminacije prema izivljavanju u jednoj stealth igri, da mogu da seckam kao covek
Jesi probao da knockout-ujhes civile ?Interesting stuff happens
fisfikus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke