Prikaz jedne poruke
Stara 31.7.2012, 0:09   #6
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Coming soon

Malo si preozbiljno (pod malo podrazumevam previše) shvatio opasku o Hari Ploperu, a mrzi me da stavljam ''sarkazam'' tag na svaku drugu rečenicu. Elem stvarno ne vidim da u Hobitu ima materijala i za dva filma, a kamoli za tri al' evo skoro pročitah da će da ubacuju neiskorišćene delove iz trećeg filma, tako da kako god. Videćemo. Više love za njih i 9 sati mog života za koja ne moram da mislim kako da ih iskoristim.
U vezi 48 fps, jeste iživljavanje, nije ga izmislio, naravno da nisam bukvalno mislio da je Džekson izumitelj te tehnologije, ali će prvi da pusti film u tom formatu, nije šija nego vrat. I narvno onda će da tvrdi kako, kao i autor ''Avatara'', menja lice filmske umetnosti. Ako zaživi taj trend onda će moći sa ponosom da upre palac u sebe i izjavi ''Ja sam zaslužan za to. JA!'' Bar znam kom da psujem kevu ako se ikada nekim mračnim spletom okolnosti, sudbine i zavera tajnih službi, zateknem na recimo, ne daj bože, daleko bilo, projekciji glumačkog debija Džastina Bibera u HD rezoluciji, 3D, 48 fps.
Nemojte pogrešno da me razumete, nemam ništa protiv tehnologije i stalnog usavršavanja, naprotiv, dopada mi se recimo 3D za neke filmove, ali imam utisak da se samo to radi zadnjih deset godina, uz veliku pompu, a na uštrb kvalitetnog pripovedanja, pa mi sad svaka novotarija ide na želudac.
Čak i nezavisno od toga ne dopada mi se ta ideja, 24 fps lepo funkcioniše, i mislim da će to biti promena na gore, previše brzo za takav tip filma.
Bilo kako bilo, konačan sud o svemu dva dana po gledanju filma.
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke