Prikaz jedne poruke
Stara 19.3.2018, 15:11   #3
sale94
Deo inventara foruma

Član od: 26.4.2011.
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Pokvaren Front Audio Jack/sugestija

Hvala puno brate, ladno sam zaboravio nakon tolko vremena, da imam line in ulaz uopste totalno poblentavio sa komplikovanijim resenjima.

Sto se tice kablova e tu sam pokriven, imam jedan Produzni spliter od cerberusa V2, i jedan manji obicni produzni koji mi ide u ovaj mali Fiio amp, i jedno i drugo sam povezao, i zvuk je sada super a kabla i vise no dovoljno iako mi je sve na donjem nivou u sklopu stola.

Zamenio sam mesta line in i yellow jack, u kojem su zvucnici zvucnike roknuo u line in kroz speaker out.

Razlog je prost Line in izaziva bass roll off, u odredjenoj meri kad su slusalice ukljucene kroz line in sto je normalno zbog razlike u ulaznoj impedansi, a sve ovo se ne bi se setio 3 dana koja sam budala.

Uz to sam skontao i da izgleda da ova moja maticna ima amped izlaz i na zadnjem dzeku po defaultu ne samo prednjem.

Znam to jer poredim sa i bez ovog Fiio direktno utaknute u poredjenju sa nivoom na frontalnom .

S obzirom da sam od pocetka forsirao prednji za slusalice ovo nisam testirao podrobno.

Mozda cu zlu netrebalo u dogledno vreme uzeti i usb neku varijantu zvucne kartice cisto kao backup varijanta za buducnost.

Poslednja ispravka: sale94 (19.3.2018 u 16:14)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke