Prikaz jedne poruke
Stara 22.1.2017, 14:17   #579
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Kako tek tako napises 15 iteracija Marija....sta cemo sa Tomb Rider,Assassins Greed,Battlefield, Call of Duty to je OK i to nespada u milkovanje ,samo kad Nintendo uradi nastavak svojih igara onda je to lose jel da?
Ja nigde nisam ni spomenuo te igre jer ih ne igram. TR sam odigrao par naslova na PS1, nove delove nisam probao ali mi deluju sasvim ok. Assassin's Creed - igrao dvojku i odmah nakon njega Brotherhood. Vidim da nisam propustio ništa što nisam odigrao nijedan deo nakon. Battlefield nisam igrao nijedan, mada planiram da probam Bad Company 2 ako još uvek ima igrača. Poslednji CoD koji sam igrao je prvi Modern Warfare i to samo singleplayer.

Naravno i dalje ima AAA naslova koji su fenomenalni - novi Doom i Wolfenstein, Dark Souls, GTA V, Metal Gear Solid V, Alien Isolation, Metro, ali ih je realno mnogo manje nego ranije. Zbog toga sam i naveo kao primere indie igre gde se redovno dešavaju kakve-takve inovacije i koje (meni) pružaju mnogo veću zabavu.

Nova generacija konzola je po mom mišljenju mnogo slabija nego prethodna. Wii U ima ubedljivo najviše naslova koje bih odigrao. Ostale konzole su ponudile mali broj kvalitetnih ekskluziva, sve ostalo mogu da igram i na PC uz veći komfor. Nažalost igre nisu sve kad je kompanija bandoglava sa biznis strane.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke