Prikaz jedne poruke
Stara 22.1.2017, 2:21   #573
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
vetre: Da, postoje indi igre koje su bolje od Mario Kart-a i SM3DW-a, vec ti napisah za Undartale koji je napravio jedan covek a koji je pravo malo remek delo, a takvih igara je sve vise svakim danom. Neverovatna iskustva koja su nam uskracena od AAA izdavaca (u koje spada i Nintendo). Opet tu ima dosta i subjektivnog, sta se kome svidja, ali indi igre su daleko od onoga sto si ti napisao.

Sto se tice spinovanja, non stop branis hardver koji niko osim 2-3 lika ovde nije napao, svi znamo da je hardver uredu, a nemas odgovore na recimo ovo sto je zdravkelja napisao po pitanju online-a i igara i opravdavas Nintendo sto su to uradili.

Koncept sa kojim je Nintendo izasao je odlican i ima puno potencijala, zato smo svi bili i zainteresovani posle prvog prikazivanja konzole, da bi na kraju Nintendo sve upropastio sa onom konferencijom i mislim da je to Bosman odlicno izlozio u videu koji sam okacio. Da su samo pokazali trailer za Metroid, novi Donkey Kong, neki novi IP ili neku 3rd party igru stvar bi bila znacajno drugacija.
Da to je subjektivno, ne mislim da je Undertale bolji ili zabavniji od MK8 ili SM3D.
Opet što sam ja to napisao, "da su Indie daleko od onoga što sam ja napisao"!?

Spinovanje nema nikakve veze sa "branjenjem hardvera".
Ja ne branim hardver već odgovaram čoveku koji inače uopšte nema ideju kakav je Switch hardver, i to nakon što me je napao zato što sam napisao da je Switch hardver veoma moderan, a da pri tom ni ne zna šta znači moderan hardver.

Sada ti spinuješ stvari, nikada nisam opravdavao Nintendo za online, više puta sam napomenuo da mi je plaćeni online najveće razočaranje što se tiče Switcha,
ali sam napisao da online nikako nije ključni problem kao što ti pokušavaš da ga predstaviš.

Isto sam rekao da je bolje da je Nintendo prikazao više igara pošto jesu prikazali malo igara.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vetar. na korisnoj poruci:
C64freak (22.1.2017)