Prikaz jedne poruke
Stara 11.1.2008, 16:34   #40
Quercusmaster
Član
 
Član od: 2.7.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 204
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Quercusmaster
Određen forumom Re: M.A.M.E. problem

Citat:
mmn2911 kaže: Pregled poruke
1) A jel si probao da refreshujes kad udjes u MAME??? F5???
2) Kad pokrenes igru, stisnes TAB, i onda imas kontrole za sve igre, ili za tu igru posebno, snaci ces se vec.
4) To ti je verovatno MAME koji se pokrece iz komandne linije. Nadji Mame 32 UI, ili MAME 32 UIFX, koji ja koristim, isto verzije 0.122. Imas ih na Rom-World, ili na Emuasylum. Ovaj treci ja mislim je najbolji, ali ima limit downloada 120 mb na dan. Emulator ces naci pod emulators.
Pozdrav!!!

EDIT: Tek sad videh , ali ako ih ne vidi ni pod All Games, znaci da ih ta verzija ne podrzava. Ali prvo probaj ovo pod 1.
Evo malopre sam skinuo najnoviju verziju MAME-a koja pdržava 6833 igre, i u All Games sam video da podržava nekoliko verzija igre Marvel Vs. Capcom: Clash of Super Heroes (npr. Marvel Vs. Capccom: Clash of Super Heroes(Asia 980123).... Ja sam skinuo baš navedenu verziju, prekopirao je u ROMS i opet ništa, a onda sam sa www.rom-world.com skinuo NEOGEO BIOS, i kad u MAME-u kliknem na BIOS, on daje jedno 20-tak, i ovaj NEOGEO mi svetli u zeleno (prepoznaje ga)! Ne razumem ZAŠTO mi neradi igrica? Može li neko da mi detaljno objasni koji mi BIOS-i trebaju, kako da namestim ono u Directories... Inače verzija je 0.122!

Poslednja ispravka: DeCoy (11.1.2008 u 20:42)
Quercusmaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke