Prikaz jedne poruke
Stara 18.5.2007, 1:08   #57
Freško
CSC

Član od: 23.11.2005.
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.573 puta na 1.848 poruka
Post Re: Problemi sa CD/DVD uređajima

@polarnimeda

Meni su se dešavali indentični problemi ranije.... Znaci govorim o imidžima , arhivama koji se korektno kreiraju , narežem ih na dvd i posle nekog vremena se ispostavi da su neupotrebljuvi... Nakon studioznog razmatranja problema došao sam do zaključka da su problematični MEDIJI na kojima su podatci rezani (Princo DVD-/+R diskovi .... imao sam problema i sa BULK medijima) . Nisi napomenuo koliko su narezani diskovi stari i koja je robna marka u pitanju.... Znači ja sam imao problem sa diskovima koji su narezani , stavljeni u kutiju a potom i na policu.... u međuvremenu nisu korišćeni ..... Nakon 1-1.5 meseci diskovi bi postajali neupotrebljivi (Delimično baš kako u tvom slučaju... instalacije bi se kočile na određnim mesima ili bi arhive postajale neupotrebljive).... To mi se desilo sa nekoliko diskova i od tada sam prestao da koristim navedene brendove.... Dakle postoji i realma mogućnost da su diskovi koje si koristio nekvalitetni (loš hemiski sastav dela diska na koji se upisuju podatci) ....
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Freško na korisnoj poruci:
polarnimeda (18.5.2007)