tema: NBA 2k20
Prikaz jedne poruke
Stara 30.4.2020, 10:38   #71
SportsGamer
Član

Član od: 9.5.2014.
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 42 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k20

Pozdrav svima ako moze pomoc,naime kupio sam nba 2k20 i pes 20 na ruskom sajtu Plati.ru,pes 20 mi radi sve u redu bez problema,problem je kod nba 2k20 kad sam pazario igru preko tog napomenutog sajta morao sam naravno imati vpn kao i za pes kad sam aktivirao kljuc,problem je sledeci aktivirao sam kljuc skinuo igru promenio na country steam drzavu na Rusiju,da bi jednostavno mogao pokrenuti kljuc, bez promene drzave na Ruse ili Ukrajince ne moze kljuc da se aktivira,kad mi se skinula igra nisam je mogao pokrenuti pisalo mi da ne moze na mojoj teritorji a to je trenutno Rusija,fazon je sledeci ja mogu da se vratim na Srbiju tek 13 maja tako mi stim dozvoljava,a pritom igru mogu samo pokrenuti preko vpn kad se nakacim na Ruse,ako to ne odradim ne mogu igrati igru nikako,dal ce mi isti slucaj biti i ako se vratim na Srbiju za 2 nedelje isto da necu moci pokretati?,dok pes 20 ne treba mi kacenje na vpn nikako dok ovo stalno moram na Ruse se kaciti da bi igrao igru,ako moze odgovor od strucnijih ljudi dal ima nade kad se vratim na Srbiju ili isto mi se vata moracu stalno vpn koristiti za Ruse a ustvari mogu dobit ban na stimu mozda zbog toga? Hvala unapred!!!
SportsGamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke