Prikaz jedne poruke
Stara 28.1.2020, 13:12   #69
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: PES 2020 (eFootball PES 2020)

Citat:
Mare13 kaže: Pregled poruke
Prvi put sam veceras malo vise igrao 2020, i neki konacan utisak - 99% isto s***e kao i 2019.

I dalje igra pati od istog problema kao i poslednjih 5-6 verzija, uopste nemam osecaj u razlici izmedju igraca koje vodim. Npr, isto mi je da li mi je krilo Mane, ili neko mnogo losije krilo, kad i sa Maneom u sto puta jednom cu uspeti da pretrcim nekog sporog odbrambenog, koji me stigne sa ledja za sekund iako je razlika u brzini 30+ ocena.

Pes 2013 je poslednji imao taj osecaj kad vodis igraca, kad npr vodis brzo, a glupo krilo, iskoristices ga samo za pretrcavanje ali neces sutirati sa njim jer mu je to slabija strana; primer - Walcott. Onda npr spic, Podolski, neces uopste pokusavati da pretrcis nekog sa njim, ali ces sutirati iz daljine sa njim, i to cesto uspesno, jer je u tome dobar. I tacno si imao taj neki osecaj, tu neku razliku, izmedju brzih, sporih, agilnih, igraca sa dobrim sutem iz daljine i losim, a ja u novim Pes-ovima to uopste ne vidim, meni je sve to isto. Jako se lako oduzima lopta igracima, bez obzira ko napada a ko se brani. Ne znam.. Moja dva omiljena serijala, PES i Football Manager, po meni, su na nekom putu koji je sve dalji od onoga sto se meni svidja.
Ja sam prestao da igram menadžera, upravo iz tih razloga. Mislim da je 2015 poslednji koji sam igrao. Sve je isto a ono bitno niti napreduije niti se menja.
Pes isto, odigram sa drugarima na PS malo 1na1, 2na2 inače ga godinama nisam instalirao kući. Dok se ne promeni situacija će biti tako.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke