Prikaz jedne poruke
Stara 4.12.2016, 21:37   #136
milan.t65
Član

Član od: 31.3.2012.
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 44 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2017

Citat:
gunner995a0 kaže: Pregled poruke
Mene igra, kao i prethodne dvije godine smara nakon 10ak dana igranja. Gameplay sam po sebi i nije tako tragican. Faul dobijem svaku trecu utakmicu, kada racunar resi da mi da go, znam da ce se to desiti, iako je 90+, nema sanse da se odigra odbrana. U svakom slucaju, posluzice da se odigra sa drugarima s vremena na vrijeme, ali nista vise od toga.
Ovo boldovano potpisujem. Znaci, nekad mi dodje da razlupam i gejmpad i monitor i sve sto mi dodje pod ruku. Jutros je trebalo da osvojim englesku ligu sa Evertonom, imao sam kolo pre kraja bod vise od Totenhema i utakmicu sa Votfordom u gostima. Napunili su me 3:0 a da sam pritom za celu utakmicu imao samo dva suta u okvir gola (a gle cuda, oba su zavrsila tako sto sam pogodio stativu iz 200-postotne sanse). Znaci, kada racunar zacrta da vas pobedi, ima da pobedi i tacka.

Citat:
micja kaže: Pregled poruke
Isto mi se ovo dešava, ne znam zašto... Da se razumemo, nisam kupio igru... ali ne verujem da je to razlog.

Drajveri su apdejtovani, jedino ako je problem do samog Windowsa... zaista ne znam, ali jako me nervira.
Ja igram kod ortaka na Steamu, potpuno je ista situacija.
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke