Prikaz jedne poruke
Stara 7.11.2016, 22:37   #1
milos00
Novi član
 
Član od: 5.11.2016.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Question Problem,najverovatnije neispravno napajanje

Pozdrav,moj problem je sledeci:od srede prosle nedelje(2.11) kada god racunar upalim ujutru-prvo paljenje (retko se desava da i u toku koriscenja racunara u toku dana) racunar se sam od sebe restartuje(pojavi se pocetna slika od maticne ploce i svi ventilatori rade).Posle nekoliko restarta, posto win nece da se digne,ugasim ga na dugme i nakon toga ga upalim i sve normalno radi.Testirao sam RAM,procesor,hard disk,graficku(posle 2-3 sata testiranja svake komponenta) i sve je poptpuno ispravno.Sumnja je ostala samo na maticnoj i napajanju.Maticnu sam vizuelno pregledao i sve je u odlicnom stanju.Posto nemam ni voltmeter ni rezervno napajanje,pa posle dugog trazenja nasao sam program OCCT koji pokazuje trenutne vrednosti napona.Usliko sam ekran pa ako neko mozda zna da li su vrednosti napona koje prikazuje program normalne ili?
PS.Zaboravio sam da napomenem da kada sam ga jutros palio posle restartovanja,kada sam ga ugsio i upalio da je prvi put izbacio Too many cold reset...(vidi se na prilozenoj slici) :)
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Untitled.jpg
Viđeno:	71 puta
Veličina:	97,5 KB
ID:	55015   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	20161107_091337.jpg
Viđeno:	65 puta
Veličina:	96,5 KB
ID:	55016  

Poslednja ispravka: milos00 (7.11.2016 u 22:57)
milos00 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke