tema: Nba 2k17
Prikaz jedne poruke
Stara 15.6.2016, 9:18   #24
NaraYan
Starosedelac

Član od: 11.11.2005.
Zahvalnice: 815
Zahvaljeno 305 puta na 190 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Nba 2k17

Dugo sam igrao 2k14, bila je super. 2k15 je takođe bila odlična. 2k16 meni nije bila bolja od prethodnice. Najviše su me nervirale one gluposti u 15 i 16 u My player modu one režije i nebulozne cut-scenes. I one Freq fore. Stvarno nepotrebno i bezrazložo odugovlačenje. Simpatična ideja ali mi se nije svidela realizacja. A u 16 mi se nije dopalo što su komande za post play izmenjene a odvojen visoki lob i niski od zemlje pas, stvarno je moglo sa clutch modifierom da se sve to izvodi a ne da mi treba ponovo vreme za navikavanje na nešto što nije bolje. Zato i nisam nešto igrao 16 mnogo. Ostao sam na 15.
Zatim, u 15 i 16 mi se svidela fora sa načinom za dobijanje onih badge perkova u My player modu. Šteta je samo što je bilo ponavljajućih bez obzira na atribute, karakteristike i pozicije igrača. Ali, lepo je dobiješ perk zato što stalno radiš ili kad treba uradiš nešto, ima smisla.
Drugo, ova franšiza NBA briljira u PvP tj protiv ljudi kad se igra. Online nisam nikad igrao pa ne znam taj aspekt.
Protiv CPU je nužno da se koriste slajderi jer od kad je sveta i veka AI u košarkama vara mosa kota.
Za prelaskom sa 15 na 16 nije bilo potrebe, osim ako niste igrali 15 pa da igrate 16 odmah. Šta će biti sa 17 videćemo ali ako se makar zadrži kvalitet biće više nego dobro.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke