tema: Nba 2k16
Prikaz jedne poruke
Stara 4.9.2015, 19:17   #56
NastyB
Starosedelac

Član od: 20.8.2007.
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 697 puta na 403 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Sebe sam uvek smatrao velikim ljubiteljem NBA 2K igara, ali ja sam "malo dete" za neke "frikove". Naime, Leftos i Jaos Ming (grk i amerikanac koji su bili moderi u NLSC, a sad su zaposleni u Visual Concepts) napravili su intervju/podcast u kojem objašnjavaju šta je novo u 2K16. Koliki su to "zaluđenici" govori i to da čitav intervju traje skoro TRI SATA!!!! Toliko im je trebalo da objasne sve novine u par modova na kojima rade. TRI SATA PRIČE O NOVITETIMA!!!!! Naravno, kao i svako normalan, ni ja nisam preslušao to, ali se mnogo toga može zaključiti iz komentara ludaka koji su to preslušali. I to ne jednom...
A taman kad se pomisli da je to dovoljno, tu uskače bivši lik sa Operation Sportsa - "OG", iliti Skot O Galager koji je samo "zagrebao" priču o novitetima u NBA 2K16 sa nekoliko zbunjujućih snimaka (teško je napraviti razliku između "pravih" snimaka i onih iz igre). Koga ne mrzi može to da pogleda OVDE . I ako neko pomisli da je to, valjda, dovoljno novosti za jednu igru koja se doteruje jedva godinu dana, tek se očekuju blogovi Da Czar-a i još nekih u vezi timske taktike, kretanja i postavke igrača, odbrane i još koječega. Posle pročitanog samo jednog dela čitave priče više je nego očigledno da su likovi iz "community"-ja kao Leftos, YaosMing, DaCzar, OG i drugi strašno puno doprineli realizmu 2K16 (većina je počela da radi u Visual Concepts pred izlszak 2K15, tako da tu nisu imali previše udela) i sudeći po prvim snimcima i informacijama i ono u čemu se slažem, a što mi je strahovito besmisleno sada, jeste da nema sumnje da je 2K16 ubedljivo najbolja NBA igra do sada. Bar su uspeli da me ubede u to i pre izlaska. Što ti je marketing...
Nema šta, očigledno je NBA Live 16 malo "naterao" likove iz 2K Sports/Visual Concepts da se više potrude oko igre, iako ih ovi beskropulozno kradu samo tako počev od "igranja u parku" do "ProAm" moda....

Poslednja ispravka: NastyB (4.9.2015 u 20:17)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
NaraYan (5.9.2015)