tema: Nba 2k16
Prikaz jedne poruke
Stara 20.8.2015, 20:40   #50
NastyB
Starosedelac

Član od: 20.8.2007.
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 697 puta na 403 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Samo što sam obrisao igru. Sad je opet skidam da probam to, zaista nisam video da to postoji i moram da isprobam.

I, naravno, treći trejler promotera igre i, naravno, Entoni Dejvis
The Rise 3

Svejedno, izgleda da je upalilo to što su Visual Concepts (i ponajviše glavni programer/kreator igre Mike Wang) i ekipa angažovali toliko likova sa fan-site foruma - Leftos, JaosMing, DaCzar i još poneki sa NLSC-a, ovaj Erick Boenisch aka SimBaller (koji je i napisao ovaj zadnji tekst o modovima) zajedno sa onim O`Gallagher-om (valjda se tako preziva, gledao sam ga u onim 2KTV emisijama) koji su došli sa Operation Sports sajta, znam da je Chris Smoove jedan od konsultanata (zato prvi dobija sve vezano za igru), što je odlična stvar.
Eto, naprimer, programeri iz Larian Studios (Divinity:Original Sin) javno su priznali da su od igre zaradili dovoljno da sami krenu da prave drugi deo, ali su se ponovo odlučili za Kickstarter model, jer, nebitno zbog para, ovako imaju uvid u to šta ljudi žele/vole kod takvih igara i šta treba uraditi/unaprediti u odnosu na prvi deo.
Eh, kad bi Ubisoft i EA to uradili... Pogotovo EA, koji u rukama ima Bioware i kad bi zaista poslušao glas igrača, a ne korporativne, kravataste morone koji osim cifara u glavi ne znaju kako izgleda igra, ubrzo bi imali KotOR 3, Mass Effect, Splinter Cell i Assassins Creed da valjaju, a ne papazjaniju koja ne liči ni na šta... (znam, izuev prve dve ovo nisu Bioware/EA igre, već i Ubisoft-ove, samo sam ih strpao zajedno)
Malo skrenuh sa teme, ali poenta je to što mi se STRAŠNO svidelo koliko programeri Visual Concepts-a dolaze na NLSC i OS i pitaju ljude šta bi im bilo zanimljivo i koliko je teško/potrebno razviti nešto takvo. Evo, razultat bloga oko TEAM RELOCATION je da će u 2K17 (ne mogu da izvedu to za ovo vreme do izlaska) moći da se ubacuju custom zvuci u igru. Sjajno!

("Novi" Durant i onaj iz 2K15) i kako izgleda u odnosu na "stvarnog" Duranta...
Promenili su i sistem rejtinga. I dalje je LeBron najviši, ali samo sa 94. Očigledno je 99 sačuvano za pravog kralja - MJ-a.
Naravno, ovaj lik koji je ovo postovao je ranije pravio roster fajlove na moddingway-u pod imenom bedwardsroy19, a sada uz još par likova iz moderske zajednice radi na rosterima i rejtinzima. Očigledan je uticaj "fanova" igre na razvoj 2K16, još samo da se DaCzar pojavi sa svojim taktičkim varijantama i postavkama u igri...

Poslednja ispravka: NastyB (22.8.2015 u 9:26)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke