tema: Nba 2k14
Prikaz jedne poruke
Stara 5.10.2013, 22:49   #119
nigga
Član

Član od: 28.9.2007.
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 52 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Jedino što počinje užasno da me nervira je gubljenje lopte. Krenem li na ulaz moram da gledam da kojim slučajem ne naletim na još jednog protivničkog igrača pored mog čuvara, inače lopta momentalno ispada iz ruke, makar ovaj drugi ni ne obraćao pažnju na mene. Kao i kad stanem na post i krenem da šutnem , protivnički igrač bez trunke problema izbija loptu, naravno uvek bez faula. Istina, ovo se rešava slajderima (ne znam kako), ali ovo im je jedina velika mana u igri.
Apsolutno se slazem,preterali su sa ovim.Protivnika pogadja lopta u nogu nekoliko puta u mecu,a sankcionise se samo jedanput ili kada sam u pokretu,pokusavaju da me udvoje,obavezno mi iz ruku loptu izbiju kolenom.Godinama imaju problem sa ovim glicevima,cak je pocelo ovo da se desava i u moju korist.
Ono sto je pozitivino su dosta realniji faulovi,pa cak i blocking faulovi,kada protivniku udjes u putanju ili on tebi.I blokade su dosta poboljsane i realnije nego pre.
I ja ulazim u post da bih se zastitio od gubitka lopte,ali se desi ponekad da mi izbiju loptu i lagano poentiraju na drugoj strani.Najvise mi post koristi jer iznudjujem dosta faulova,prilikom suta iz posta.
nigga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke