tema: Nba 2k14
Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2013, 8:51   #67
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Verzija igre za PC će biti nažalost identična prošlogodišnjem izdanju kao i verzijama za XBOX360/PS3.
2K Sports kao i Ea Sports i Konami urade igru kad izađu nove konzole malo drukčije, bolje, novi endžin, grafika, animacije i td. i onda to "vrte" godinama dok opet ne izađu nove konzole.
Meni lično od Nba 2k9 ostale, novije verzije ovog serijala ne donosu ništa novo na polju grafike, prezentacije, a ni nešto puno na polju igrivosti.
Lično sam uvjek imao utisak da su igrači u NBA 2K jako napucani, kao da su bodi bilderi a ne košarkaši.
Animacija igrača je isto detalj koji mi se nije nikada sviđao, kao ni dodavanje lopte igraču koji je na 2 metra sa obje ruke iza leđa? Pa ne dodaje krš, al ajd.
Pokreti igrača su kao da se klizaju po ledu.
Čini mi se da je NBA 2K serijal malo precijenjen i da je to možda dijelom tako jer nema neke konkurencije za sada.
Mada ovo što je prikazao EA Sports sa Nba Live 14, ignite engine, prelijepa grafika, prezentacija, animacija, pokreti, izgled igrača. Ali šteta što nema za PC .
Mada realno trebao bi mnogo jak računar da bi se mogla pokrenuti Nba Live 14 i Fifa 14. Većina ima prosječne konfiguracije a ne neke ultra, high end PC-je.
Toliko o tome da 2K Sports neće izdati PC fanove, haha.
Neće izbačiti identičnu verziju igre za XBOX ONE i PS4 i za PC.
Znači ništa od next-gen verzije igre NBA 2K14 za pc..
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku jovaš na korisnoj poruci:
filpan (1.10.2013), Osbourne (25.9.2013)