tema: C-64 igre
Prikaz jedne poruke
Stara 23.4.2012, 16:06   #156
CTOJAH
Starosedelac
 
Član od: 14.5.2008.
Lokacija: Titov Veles
Poruke: 1.614
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 555 puta na 417 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

@Elvir
Covece ! Pa sta uradi ?!
Postirao si kompletniju recenziju igre nego sto bi neki to ucinili u casopisu
Ali... ...problem je u tome sto kad danasnji posetioci foruma (obicno mladji) kad vide ovakav mastodont od posta, jednostavno zaobidju - sta ces - dinamican zivot iebi ga ! Ova recenzija bi dobro dosla nekom game blogu recimo, ali sta je tu je, ja posto za srecu(ili nesrecu ?!) ne spadam u one mladje, procitao sam post/recenziju.
Imam samo jednu zamerku :
Elvir kaze : ...Namerno kazem dzojstiku ,jer ovo je od onih igara koja me preko emuliacije i igranja preko PC tastature,jednostavno ne moze dugo zadrzati...
Sta te sprecava da koristis joystick u bilo kom emulatoru na PC ?
Ova referenca se redovno provlaci u diskusijama PC vs PS3/XBOX360/Wii, pa neki ljudi pogresno izjavljuju da ne mogu igrati konzolske igre (misli se na portove sa konzola ili multiplatform igre) na svom PC-ju preko tastature i misa ??? - Pa dobro bre ljudi - kupite joystick/joypad, udenite u svoj PC pa naigrajte se do mile volje tih "konzolskih" igara (ko da joystick kosta brdo para ?! ; radi uporedbe : samo jedna igra kosta kol'ko ~ 3 joypada)
A u vezi same igre reci cu samo ovo :
Qedex je P R E T E S K A igra !!! (A to kvari zabavu - nisu li igre tu zato ? - zbog entertainment-a ?!)

Poslednja ispravka: CTOJAH (23.4.2012 u 16:22)
CTOJAH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke