tema: Fifa 11
Prikaz jedne poruke
Stara 9.6.2010, 19:10   #110
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Citat:
Bratori kaže: Pregled poruke
1. Jao kako ste smesni. Rapsravljate tu dal igru radi HB studios dal ce biti cry engine 3 () a sve sto znamo za sad o pc verziji je samo to da ce da postoji.

2. Pa jos neko stavio link fifa 11 trailer. AHAHAHHHAHAHA Pa dosli oni pes fanboysi od 12 i kusur godina pa komentarisu kako je grafika slaba... Hahahahahahahaaaha

3.
Pa jos neki donose vesti sa fifa pc foruma na kome su teme tipa Silence means BAD !

Da vam nesto razjasnim. Fifa 11 detalji se za sada samo odnose na x360 i ps3. A lepo zvuce bogami, individualnost dolazi do izrazaja u ovogodisnjoj igri. NIKAKVE zvanicne vesti o pc verziji ne postoje!

Vidim da je najvaljena za ps2 sto je los znak. Kao da ce EA ove god primeniti istu formulu i cutati do last minute.....

Sada sam siguran, i to znajte, da fifa 11 pc nece biti ista kao konzolna verzija fifa 11. Simple as that! Ali ipak nas ocekuje iznenadjenje(mozda bude port fifa 08,09?)

Tako da cekajte prve fifa pc vesti i nadajte se najboljem......

"If EA havent spoken about it, what makes you think we can? Like I said already, PC fans will be happy. Please be patient and wait for an announcement from EA. It might come at E3, it might come at Gamescom, or it might come sooner. Just wait until it comes."
Pod broj 1 oni retardi iz HB studios će sigurno raditi igru jer su radili FIFA 2010 WC sa glavonjama iz EA. Cry engine 3 ... Djole je malo loše razumeo da je neki lik rekao da bi voleo da vidi takvu igru.E sada po EA će biti sigurno impruvmentsa(da se tako izrazim).Oni su i za PC FIFA 2010 izlistali 2-3 strane poboljšanja od kojih sam ja video veoma malo.PC fans will be happy?!Oće biće happy kad vide ono njesra od grafike i čekirajući sajt soccergaminga za NG grafikom,gameplay improvmentsima,texture optimizationima...Ajte iskrenp recite ko igra FIFA 10 PC kao običnu igru bez ičega.Malo je takvih(ako ih uopšte ima).A njima alal vera(koliko su samo para uzeli od početka FIFA serijala).Toliko od mene.Ja kupujem xbox 360 a nisam lud da uzimam PS3 i igre od 75 eura za njega.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke