Prikaz jedne poruke
Stara 5.8.2013, 23:18   #14
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
@C64freak pa lepo tako napiši.

Ovako generalno niko nema mnogo zamerki na bilo kojeg provajdera, svi rade isto, jedina je razlika u ponudi paketa, tj. ličnoj potrebi.
Rekoh ti
Generalno ja od kada sam na Vip_u nikad nisam bez kredita plus nisam primetio da kradu\muljaju sto se nije moglo reci za smrdljivi telekom pa chak i telenor.

Evo npr iskustvo sa telekomom (na stranu sto su skuplji) , prebacim se na tarifu tipi mislim da se tako zvala jer sam u to vreme mnogo vishe kuckao poruke nego sto sam zvao...bude na toj tarifi nekih 2-3 dana i sam se od sebe prebaci na toki i tako jedno 4 puta (naravno redovno skine 80 dinara svaki put) ...zvao operatera slepac me ubedjuje da je to nemoguce i da sam verovatno ja vratio tarifu koju ne zelim da imam lol ,na kraju sam morao da im se na***em mrtve mame da bih resio to ,zatim u to vreme dosta slabiji signal u odnosu na Vip i telenor,internet jezivo spor etc
Zatim ortakov fantomski rachun od 20_ak hiljada dok telefon nije radio maltene ceo mesec (bio u selu) morao da se tuzi sa slepcima.

Sad kapiram da ovakve stvari nisu ceste ali sto se mene tiche nikad vishe sa slepcima nikakvog posla necu imati.
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke