Prikaz jedne poruke
Stara 16.4.2006, 11:30   #15
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

@ ivankul Slucajno sam naisao ovde i primetio screenshotove iz tvoje igre, pa zelio bi da ti kazem svoje misljenje:

- atmosfera je preterano tamna (znam da je u svemiru, ali cini mi se da se brodovi slabo vide takodje)
- efekti i boje su preterano svetle, sto u kontrastu sa tamnom igru napreze oci i cini je mucnom, tako da igra izgleda kao bozicna jelka u Novogodisnjoj noci - samo se vide efekti i boje, dok ostalo slabo... Takodje ima suvise mnogo boja , te mi se u prvom screenshotu ucinilo kao da gledam jedan od mnogih modernih Matrix wallpapera...
- Brodovi, pogotovo kapitalni, mi se cini da nisu dovrseni, trebalo bi ih izbrusiti malo... (BTW, meni se nesvidja ni dizajn brodova, pogotovo kapitalnih, dok lovci su prilicno solidni, ali to je subjektivna stvar)
- Nebula se ne vidi dobro, mozda bi trebalo staviti nove efekte nebule, ili da se stavi samo Deep Space...
- Efekti (oblik, ne boja) Ispaljivalja reketa, lasera, sta vec, mi izgledaju malo ujednaceno.

Ovo su moji konstruktivni predlozi (uglavnom vecina sa ovog foruma misli isto), a takodje tebi i tvom timu zelim srecu pri prodaji igre i daljem radu.

Poslednja ispravka: Grimm_SBL (16.4.2006 u 11:40)
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke