tema: NBA 2k20
Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2019, 14:11   #51
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k20

Citat:
SHMEKER kaže: Pregled poruke
Nego imam pitanje u vezi my career, koju bih stavku trebao da budzim za sto bolji contest shot, perimeter defense ili interior defense ?
Po iskustvima iz prethodnih NBA 2K igara mogu da ti kažem samo jedno - potpuno je nebitno. Kada AI reši da puni možeš da imaš 99 na sve odbrambene statistike prolaziće te kao od šale i sipati šta god da uradiš. Možeš da postaviš bilo kakvu odbranu i najbollje moguće defanzivne petorke i nemoj da te čudi ako CPU/AI tim bude imao preko 80% šuta. A ovamo ćeš mašiti i zakucavanja.

Da ne objašnjavam zašto sam zažalio kupovinu 2K18 (mogao bih knjigu da napišem o nelogičnostima endžina), a 2K19 i 2K20 mi nisu ni na pameti. A tako sam O B O Ž A V A O ovaj basket. Mnogi kukaju na mikrotransakcije, kocku, MY PLAYER mod i priču i hvale gejmplej, ali meni je upravo on najgori, jer kad treba da "vara" to radi na najgori mogući frustrirajući nerealan način koji je apsolutno nemoguć u stvarnosti.
U mojoj drugoj utakmici moj Denver je gubio neopisivu razliku jer su Phoenix SUNS imali preko 90% šuta 25/27 od toga trojke 8/9, nebitno šta i kako igrao odbranu (obično pratim igrača bez lopte i udvajam kad zatreba) ali kad 6 puta uđe u moje igrače i pogodi sa faulom 6 puta zaredom, onda toliko opandrknem da deinstaliram sa zadovoljstvom.
E, zato je ova igra teško đubre.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke