Prikaz jedne poruke
Stara 28.12.2005, 19:35   #5
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Wink Re: Problem sa CSI: Miami + Splinter Cell 3

Citat:
dzambo kaže:
-Problem je u tome sto ne mogu da podesim rezoluciju igre po mojoj zelji. Rezolucija se ne podesava u samoj igri nego u setapu van nje u run hardware detection. U tom kao tekstualnom fajlu ima da se odabere kartica i koju rezoluciju hocu. Kad odaberem bilo koju (pokusavam 1024x768) snimim i pokrenem igru ostaje u 800x600. Desktop je u 1024x768, kartica Gefore 6600, athlon 64, 512mb ram-a,... Znaci iz hardwerskog ugla ne bi trebao da postoji problem. Da nije bag neki? Patch izgleda da ne postoji jer kad pokrenem "Check for update", iz igre, nista ne nadje. Sta da radim? A i nije mi neka igra pa mi se neigra u 800x600 jer izgleda ocajno .

- Splinter Cell Chaos Theory. Posto sam od skora opet medju korisnicima kompova (nek davno bio,prestao,vratio se,uf sledi ponovo ucenje o svemu) i igrica susreo sam se sa neobicno instalacijom ove igre. Obavezno da cd bude prikljucen na 2nd ide slot, pokrecanja programa poput nightmare,star force3, mounth in alcohol,disable cd itd. Sledi jedna glupa i mukotrpna istalacija. Posle 30 stavki instalacije sledi kucanje cd key-a. Kad sam ukucao cd key, prijavljuje da se cd key ne podudara sa istim ukucanim. Zasto? Naravno da cu otici sad na gugle i da trazim al me zanima dal ima negde neki sajt na kojem mogu da nadjem drugi cd key?
Ista stvar kod mene. Dakle, StarForce 3 ti je najjaca zastita i uskoro bi trebalo da se probije. Samo trebamo da cekamo.

Poslednja ispravka: Patton (7.1.2006 u 10:14)
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke