tema: Nba 2k16
Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2015, 17:59   #149
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Tesko da si na C64 i A500 igrao pomocu tastature i misa Meni je najodvratniji osecaj, u zivotu, bio kad sam sa C64 i A500 presao na PC i drndanje sa tasturom i misem. Joystick(pad) majka.
Ma, naravno da nisam, ali sam imao neki džojstik za c64 mogao sam samo macolom da ga uništim, igranjem nikako. Beše lepo, levo-desno-gore-dole i jedan taster pride, sad je i 8 premalo...

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
U 2k15 point of emphasis si menjao preko d-pada i zamene preko istog i akcije takodje e sad sve to ide preko right sticka. Onda screen je bio kada si drzao B, sada je na LB. Ne znam jos kako ide alejup ali i to je promenjeno. Post up je bio kada si drmnuo Y na xbox gamepadu, sada je LT.
Šta reče??
Koji ti je to jezik? Čekaj malo da vidim da li mi uopšte radi ovaj Gigatech (zvuči kao fakultet Tome Nikolića) nisam dalje od menija stigao...

I, naravno, moj stari Gigatech SA-120 sa force feedback kontrolerom ne funkcioniše u NBA 2K16 i Win10 aplikacijama.
Sve sam bliži refund-u i bataljivanju ovoga. Nemam želju da kupujem novi gejmpad samo zbog NBA, ma koliko voleo igranje iste. Čim nema podrđke za tastaturu ovo je skoro mrtva igra za mene,

EDIT: Usput, bacio sam refund na Steam-u nemam želju da se trošim za prokleti Xbox kontroler da bi igrao ovo. Posetioci ovog thread-a će biti presrećni što se više neću pojavljivati ovde...

Poslednja ispravka: NastyB (25.9.2015 u 18:26)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke