Prikaz jedne poruke
Stara 26.6.2008, 22:48   #13
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Kaspersky Internet Security 7.0.1.325

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Poruka svima koji koriste Kasperskog: lepo je dok ljubav traje (tj. dok ne istekne licenca) a onda mogu nastupiti takvi problemi, da je reinstalacija jedini izlaz. Potrudite se svi, oko pronalaženja načina za kompletnu deinstalaciju Kasperskog, tj. nalaženja deistalacionog programa koji će ga potpuno ukloniti ako nešto pođe loše, jer tako zavuče ključeve u registriju, da je gore od noćne more pobrisati sve njegove reference. Naime, pamti staru licencu i onemogućava reinstalaciju, odn. novu instalaciju dok ima reference na staru.
Pokušao sam i da ga prevarim tako da sam probao da instaliram noviju verziju 8, u nadi da će biti isto kao kod prelaza sa 6 na 7, kad pri instalaciji 7-ce sam Kaspersky uklanja staru 6 instalaciju, ali nije prošlo.
Ako sam se ja izgoreo, ne moraju i drugi.
A što se zaštite tiče, bez premca je, mnooooooogo bolji od NOD32, da se ne zavaravamo.
To sto pises nije tacno! Cudno je da si samo ti imao taj problem! Kaspersky je lako izbrisati kao i svaki program!!
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke