Prikaz jedne poruke
Stara 23.11.2007, 22:08   #995
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Mnogo toga se desilo u poslednjih pa skoro godinu dana.

Ne znam ni sam kako sam saznao za ovaj forum. Al sam nekako saznao za njega jedno 15-ak dana posto sam se zainteresovao za 3d. Poceo malo, citao max-ove tutove, pravio neke box-ove na koje sam lepio netileovane texture i ponosio se sobom kako sam genije

Dosavsi na ovaj forum video sam da u stvari nisam genije nego totalna neznalica. Duduk sto bi rekli. Malo se prosetao forumom (tad sam jos uvek ziveo u Beogradu i bio na dialup-u), spazio ovaj mali kutak koji se sad zove "Grafika" i prosvrljao tu i tamo.

Secam se da sam medju prvim radovima video jednog nesonjacc-ovog robota i komentarisao kako mi se ne svidja osvetljenje . Mada i dan danas mi se nesvidja osvetljenje na toj slici aj jbg. Ja se nasao pametan pa da prokomentarisem. Dosao par puta na forum, pocela prica tu i tamo, iskopao temu koju je Lucic Nemanja zapoceo i pitao za pomoc.

Tu bobi kao hrabri junak ulece da pripomogne i poce putesestvija sa arhitekturom . Ona soba ce mi ostati u secanju do kraja zivota. Lekcijama se prikljucio korisnik "dark mesiah" koji se kasnije izgubio negde. No sve u svemu bobi mi je dao potporu. Neko osnovno znanje koje treba dalje nadogradjivati.

Ovo sto sam napisao iznad je teski offtropic al sta cu

Za koji dan idem u vojsku i hteo sam da se zahvalim svima koji su bili tu u pravom casu da pripomognu. Da ne nabrajam imena. Al opet moram. Bobi, nesonjacc, galebns, 3dM@nijak, Goksimaster, Uros3D, Highlander i nekog cu zaboraviti sigurno al nek se ne oseti uvredjenim.

Da ste svi zivi i zdravi i da vidim puno radova kad se budem vratio.

Veliki pozdrav za sve vas tj za "3D Sektu" kako bobi jednom rece.

Pozdrav i citamo se
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku DarkNemos na korisnoj poruci:
3dM@niak (24.11.2007), galebns (23.11.2007), uros@3D (24.11.2007)