Prikaz jedne poruke
Stara 3.12.2005, 2:10   #18
Black-White
Novi član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 14
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Greske/Zamerke

Sustina je u tome da je on ipak deo tima koji je radio na nastanku te igre, i da od nje ima neke koristi, sto znaci da ste to trebali da navedete.
Inace u opisu igre su navedena tri "fudbal menadzera", od kojih ni jedan naravno ne moze da pridje FM-u, ali nije receno da postoji i FIFA Manager 06 koji jedini ima kapaciteta da u narednom periodu bar pokusa da ugrozi primat FM. Dalje u tekstu kaze da je brzina kojom igra radi problem koji nastaje zbog proizvodjaca procesora a ne zbog programera SI Games-a. Ako je to tacno a verujem da jeste, onda treba praviti igru koju danasnji hardver moze izgurati.
Sto se ocene tice, posto ne postoji neki reper u ovoj oblasti, tesko je onda dati objektivnu ocenu. Ali nedostatak licenci za takmicenja u okviru UEFA, sitne greske koje pominje u opisu (mada neke i nisu tako sitne), i jos neke koje ne pominje, po meni ne zasluzuje tako visoku ocenu
Ovo jeste najbolji menadzer koji postoji u to nema sumnje ( tu mislim na ceo serijal ), i nije ovo tema u kojoj bi raspravljali o kvalitetu same igre, ali ovo po meni nije u redu. Mislim da ces se sloziti da takve stvari mogu izazvati razlicita ubedjenja i predubedjenja.
Black-White je offline   Odgovor sa citatom ove poruke