Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2007, 17:35   #74
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Kompjuterski stolovi

Citat:
gagi_ns kaže: Pregled poruke
Cekaj pazi stani gledaj...da me ne shvatis pogresno...nisam ja snob koji misli da svako treba da ima neku prebudzenu il preskupu stolicu,daleko od toga,vec ja jednostavno volim da vidim kad ljudi vode racuna o sebi-zdravlju,pogotovo kod onih koji dosta vremena sede za kompom...mislim da svako zna sta lose drzanje tj sedenje moze loseg da donese...i ja sam pre koristio i kuhinjske stolice,i neke na rasklapanje,al su ipak bile stolice,sa dobrim naslonom,dosta udobne i sl....svako ima naravno svog favorita za sedenje,i koristi ono u cemu se oseca prijatno...al jednostavno mi je smesno kad vidim likove koje imaju extra kompove,prebudzeni sto,sve high,a sedi na gajbi od piva,kartonskoj kutiji punoj knjiga,ili na onakvoj maloj stolici-hoklici koja ima naslon da ti prekrije dva donje prsljena ,i onda koliko se krive i savijaju izgeda kao da rade jogu...razumes?


Ma nisam to mislio, hocu reci da te stolice besnog look-a (a i cene) ne moraju biti udobne, tj da sam ja nasao da mi je obicna stolica dosta udobnija od jedne takve, debelo placene pored svega.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke