tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 14.8.2018, 17:32   #4570
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
director kaže: Pregled poruke
Odgledah poslednju sezonu Black Sails. Malo me iznenadio kraj iako je logičan. No tačno sam predvideo sudbinu Flinta još otkad se "odmotala" njegova priča. Odlična serija, a kao i sve dobre serije kod nas u Srbiji većina nije ni čula za nju
Ja danas završih, 2.3. i 4. sezonu, posle 2 godine pauze. Trunka mi je falila da batalim seriju posle uvođenja žensko-žensko, muško-muško odnosa, ali sam primenio tehniku out of sight out of mind, jednostavno sam zatvorio oči na te scene i potrudio da se vratim u priču nakon njih. Kada se to oduzme, brutalno dobra serija, priča i likovi.

Priču iz 3. i 4. sezone bih lično sažeo u jednu sezonu, malo su mlatili praznu slamu u par epizoda, ali dobro.

Generalno, SMORIŠE me za 10 zlatnih medalja više sa ljubavnim vezama u serijama, prosto mi treba odmor više od toga. Čoveče, može li jedna serija da se odgleda bez toga, toliko tema, toliko vrsta međuljudskih odnosa postoji zašto moraju to da guraju u bukvalno svaku epizodu i svaku seriju. Povraća mi se od toga više. Kao da ništa drugo ne umeju da napišu. Hetero ili homo, svejedno.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke