Prikaz jedne poruke
Stara 5.3.2009, 11:32   #5
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Talking Re: Problem Sa Konektovanjem

Citat:
icke019 kaže: Pregled poruke
Imam Problem Sa Konektovanjem Iako Je Digitalna Centrala Losa Mi Je Veza Maximum 45kb.da Li Je Problem U Modemu Ili U Centrali.jos Nemam Adsl.da Li Neko Zna Gde Da Vidim Wireles Pokrivenost Za Timocku Krajnu.molim Za Pomoc
Posto smo komsije iz istog dela Srbije oprilike sam upoznat sa stanjem telefonskih veza.

Postoji mogucnost lose dial up veze kada imas broj preko digitalne centrale a Telekom nije uvodio nove kablove do tvoje kuce ili stana, odnosno da kada si imao petocifren broj na analognoj centrali samo su te prebacili na digitalnu a kablovi su ostali stari.

Imao sam priliku da vidim kod jednog lika pre nekoliko godina, koji je imao broj preko digitalne centrale, a ja tada jos uvek nisam , bio je prikljucen preko istih kablova koji su mu koristili za petocifreni broj preko analogne centrale i imao je vezu od samo 45 kb.

Kada su meni uvodili broj preko digitalne centrale, pre skoro 4 godine , rekli su da moraju da uvedu i nove kablove jer digitalna centrala ne trpi smetnje.

Jedna pticica mi je sapnula da je Negotin pre mesec dana dobio nove ADSL portove tako da trkac kod nekog provajdera i prijavi se ako vec nisu razgrabljeni.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke