Prikaz jedne poruke
Stara 29.10.2011, 2:14   #2
ice*91
Član
 
Član od: 11.7.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 211
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 56 puta na 53 poruka
Unhappy Re: PASTE pomoc hitno potrebna

Citat:
Kobilic kaže: Pregled poruke
Pisao sam jednu poruku jednoj osobi putem YouTube channela, koja je zaista vazna, pisao, pisao, pisao, i slucajno stisnuo drugi prozor, i, posto mi je laptop bio ukljucen vec 40-tak minuta (nije bio preopterecen i pregrejan jer sam samo pisao poruku i nista vise), meni se ugasio laptop.
Pretpostavljam da si tu poruku pisao u nekom od internet pretrazivaca, kad si slucajno stisnuo taj drugi prozor, trebalo je da stisnes samo Back dugme da bi se vratio u predhodni prozor u kojem si pisao poruku, i cela poruka bi trebala da bude ne promenjena i na istom mestu. e sad(razocaracu te ), ako se tebi u tom trenutku ugasio komp, onda mislim da nema sanse da vratis tu poruku, bez obzira sto si ti obelezio i kopirao tu poruku(jedino ako nisi snimio taj tekst u neki fajl, ali koliko sam shvatio ti nisi ovo uradio). mada, ne tvrdim da je 100% tako, mozda samo ja neznam nacin. Ali ako nema nikakvog traga o tom tekstu na hard disku, onda mislim da je to nemoguce. jedino sta mozes da uradis je da pregledas history fajlove(u offline-u),i da se nadas da ces nesto pronaci, mada sunjam.
ice*91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke