Prikaz jedne poruke
Stara 7.10.2019, 17:08   #211
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Pristupačni USB DAC-ovi

Loxjie D10 je odličan uređaj, ali stvarno odličan. U principu nema nikakav zvučni pečat koji ja registrujem (svetao, taman, oštar, mumlav) sem da je vrlo detaljan i živ zvuk, ima basa odlično, vokali puni i mesnati, visoki detaljni i čisti...

Kao DAC je bolji od svega što sam do sad imao uključujući i X7 i Modi 3. Razlike nisu neke velike i bitne u odnosu na odlični Modi 3 ali nijansu je čistiji i življi od njega. A ako npr. sada posle Loxjie D10 odmah uključim X6 jasno se na prvu čuje kako se zamuti zvuk i malo nekako skupi ka sredini.

Kao DAC + pojačalo za slušalice je meni opet najbolje što sam do sada čuo, zvuči nešto čistije i tečnije od DF Black, mada razlika sve u svemu nije prevelika. Npr. slično je muzikalan i lak za slušanje kao X7 samo sa još više detalja od njega. Sad ja nemam neke super teške slušalice za pokretanje da procenim gde mu je limit (nadam se jednim Massdrop x Sennheiser HD 6XX u skorije vreme) ali sa ovim do 100-ak evra blista.

Za ovu cenu je čista 10-ka. Realno sve i da košta bilo koliko do 200€ ne bih mu promenio ocenu. Razume se da ću ga zadržati za sebe do daljnjeg. Inače, već sam negde na netu našao da je ovo sub-brend SMSL-a i mislim da je to očigledno - vidi se po kutiji u kojoj je stigao a koja ima isti dizajn i boje kao za Sanskrit i M100, a vidi se i po ovom izboru boja (plava i crvena)... samo se igraju sa pravljenjem više brendova očigledno.

Poslednja ispravka: Aibo (7.10.2019 u 17:23)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Lex987 (8.10.2019), Picard (8.10.2019)