Prikaz jedne poruke
Stara 12.9.2007, 18:01   #58
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Zanimljivosti sa naseg omiljenog foruma

Citat:
iMa_NeKo_PljUgU kaže: Pregled poruke
Evo kao prvo da se ja izjasnim... Ne zelim da se nesto ulizujem ili slichno, ali ti si bar meni (i verovatno i drugim) jedan od najboljih chlanova... Da mnogo ne objashnjavam, samo cu reci: pogledajte Simketove poruke
Kao drugo mislim da se Magneto salio i da nije imao pojma na sta se odnosila tvoja lokacija (iako je bilo lako pretpostaviti chitajuci tvoje postove iz teme 17 korisnika...)...
Svi ovde volimo da zezamo jedne druge, seti se sirduck-ove slike
Hvala ti za komentar, trudim se da ne utičem negativno na ostale članove a sada koliko sam dobar ili loš sasvim je očigledno, bar vi svi ostali to bolje od mene znate. Nema ovde medju nama laži i prevara, sve je vrlo očigledno i znamo se brate ...

Uvek sam bio za zezanje, šalu ili već kako bi to nazvali ... mislim da to uvek mogu da potvrde na prvom mestu: haker aca, rocker, bobi, sir duck, pa i neki drugi članovi ... nikada nije bilo nikakvih zlih namera niti vredjanja u svim tim šalama. Sir Duck je u stvari jedini koji je odreagovao na moju šalu, nije mu prijala u tom momentu i on to ne smatra za šalu i ja sam mu se izvinio i preko privatnih poruka smo se vrlo brzo objasnili, kao što dolikuje normalnom svetu.

Ovo što sam gore postavio nije šala to je samo jedna u nizu uvreda i provokacija upućenih na moj račun, ostale poruke od tog istog člana sasvim uredno čuvam, naročito one koje sam dobio na pm.


Pa, zar i sam komentar da su mi deca požutela i dobila krila ne kazuje dovoljno?!


Neću više pisati niti bilo šta komentarisati na ovu temu,
obratio sam se administraciji foruma zbog nekorektnog odnosa prema meni kao članu pa ćemo videti šta će biti,
uvek sam bio sklon da posavetujem mladje kolege da se obrate administraciji ako imaju nekih problema ni ne sanjajući da ću to morati i sam da činim ali život je takav ... čupav i dlakav (doviknuo je neko iz mase) da završim sa opuštenijim rečima.




• Budimo dobri, tolerantni i trpeljivi ...
niko nas ne tera da se volimo ali nas niko ne tera ni da se mrzimo,
sve je u nama, kontrolišimo se i okolina će nam biti prijatnija i podnošljivija.
Simke je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Simke na korisnoj poruci:
Nergal (12.9.2007), Sh0m1 (18.4.2010)