tema: [Android] XIAOMI Redmi 6
Prikaz jedne poruke
Stara 11.10.2018, 14:05   #9
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: XIAOMI Redmi 6

kratki utisak.
telefon radi bez ikakvog stucanja (primetio sam samo trunke dok skrolujem stranice youtube-a, kada istovremeno video radi). baterija fino drzi, interfejs je ok, treba samo malo navikavanja. displej je na nivou, mada je poyeljno dryati brightness dosta visoko.
ne deluje jeftino na dodir, ima kakvu takvu tezinu. nemam osecaj da dryim budyet telefon.
u sustini je sve je super osim kamere koja je u uslovima dobrog dnevnog osvetljenja idealna, ali ocajna cim je svetlost slabija! beskorisna je ako se u tim slucajevima ne ukljuci mod koji uklanja grainy efekat (po cenu oduzimanja malo ostrine). zapravo, cak je i dobra ako se koristi manual mode (smanji iso, stavi shutter speed na 0,5s i evenutalno nategne fokus)! dakle, problem resen po cenu nekoliko sekundi prilikom slikanja.
na yalost, on ostaje ako pokusavate da snimite video uz slabu osvetljenost. tu moye da pomogne samo blic.
kako sam on uzeo bas zbog kamere i kako znam da moze i bolje za iste pare
resio sam da ga vratim tri dana posle kupovine, ali u winwin-u (za sada) odbijaju da vrate novac.
fon je kupljen u maloprodaji, a u prodavnici mi je receno da povracaj nece biti problem posto servis potvrdi da je sa uredjajem sve ok. servis je porukom potvrdio da je sve ok, ali je u istoj poruci odbio zahtev za vracanje novca. ispada da je slat bez ikakvog razloga?
mali minus za fonovu kameru snimanju videa pri nocnom svetlu i veliki za prodavnicu sa kojom sam, ukoliko se problem ne resi, zavrsio.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke