Prikaz jedne poruke
Stara 13.4.2011, 12:54   #1
aleksandra
Novi član
 
Član od: 13.4.2011.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom nesto za stvarno malo para

posle deset godina upotrebe moj stari komp se pokvario (u servisu su rekli da je otislo napajanje i maticna ploca i da bi popravka iznosila 10.600 dinara). pretpostavljam da je bolje dodati malo para i kupiti novi komp, nego popravljati ovaj stari... problem je sto zaista mogu da dodam samo MALO para, jer u poslednjih deset dana sem sto mi je crkao komp - isto tako su me opljackali i ukrali mobilni telefon (a i dokumenta, na cije vadjenje ce takodje otici par hiljada dinara )...
moj stari komp je bio neka pentijum trojka, od 1,2 GHz, sa 256 MB ram memorije i sa dva hard diska od 9 i 26 GB (ne, ne salim se, dva harda zajedno nisu imala ni 40 GB)...
gledala sam teme unazad par meseci i svi uglavnom traze pomoc oko sastavljanja konfiguracija cija je cena 300-400 evra pa navise. ima samo par tema gde je budzet oko 25.000 dinara, pa me je cak malo i sramota da pitam, ali ja sam se nadala da mi mozete pomoci da sastavim neku konfiguraciju do 15.000 dinara (imam samo monitor, tastaturu, misa, zvucnike i rezac, potrebno mi je sve ostalo)
komp mi treba da pisem textove, slusam muziku, mozda odgledam poneki film, a najvise za internet i za prebacivanje/cuvanje fotografija (dosta koristim digitalni fotoaparat)... igrice uopste ne igram...
znaci treba mi nesto sto ce biti jeftino, ne velikog kvaliteta u smislu da moze da podrzava najnovije igrice, ali kvalitetno u smislu da se nece kvariti nekoliko godina... da li postoji tako nesto??
izvinjavam se na duzini posta i unapred zahvaljujem na pomoci
aleksandra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke