Prikaz jedne poruke
Stara 9.2.2010, 17:52   #7
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Laptop 400-500e.

Citat:
dzonihsv kaže: Pregled poruke
Aj onda ovako... Koliko bi se igrao? Da li si zagriženi igrač, pa mora sve na high... Znam za fotke, za to može poslužiti svaki laptop za taj keš.

Da li ti je bitna autonomija? I da, može li se iskoristiti svih 500e?
1. Koliko bih se igrao? To nikako ne mogu znati tacno, jer nisam igrao sto godina i zavisi kako mi dodje... Imam perioda kad se ne bih skidao sa igara, a ima i kada ne palim nista po par meseci. Zagrizeni igrac jesam, ali usled nemogucnosti za bolju konfu trenutno moracu da se strpim (i rabim PS3). Proslo me je vreme kada sam cenio sam ''sve na high'' tako da moze i malo na medium, ali da nije bas trash, odnosno igre koje moraju na low bi verovatno batalio

2. Za fotke super ako moze da posluzi. Zelim da ide brzo i podmazano photoshop, bez ''S'' od seckanja. Radio bih s RAW fajlovima velicine tu negde oko 10-15mb (ne znam ni ja tacno).

3. Autonomija manje vise. I jeste i nije. Ako bih radio kuci ionako cu na adapter, ali sto bolja autonomija bi svakako znacila.

4. Ajd, moze, iskoristi svih 500, ako mora naravno

Prioriteti su C2D(moze i AMD(dvojezgarni naravno)), odvojena grafika, iznad 3GB rama, HDMI, HDD verovatno svaki sa ovakvom konfom ima preko 300gb tako da je to dovoljno Pokusajte izvuci najbolje sto moze. Ekran 15.4 or 15.6.

Jako mi se smucio rad na kompu cija je konfiguracija navedena u 1. postu, e sad nadam se da cu se preporoditi sa laptopom koji ima 2 jezgra i vise od 3gb rama, to mi je najvaznije. Kako po pitanju PSa, tako i po pitanju igara. Moze li GTA IV na medium detaljima na oko 50ak fpsa? Il manje fpsa, samo da ne secka ?
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke