Prikaz jedne poruke
Stara 18.9.2020, 11:00   #120
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Facebook problemi

Ortak mi je zapatio problem. Instalirao je Win10 od_ko_zna_gde sa nekoliko trojanaca... Pritom, slikar je i koristio je par puta neko sitno reklamiranje za promociju izložbi na Facebook-u i Instagram-u. Za plaćanje je koristio PayPal povezan sa karticom sa tekućeg računa u banci. Sinoć mu je stigla poruka od banke da mu je skinuto 1000 dinara, pa ubrzo zatim još 1000. Srećom, podigao je većinu novca sa računa, ostalo mu je samo tih 2 i nešto hiljada, pa je na dalje dobio par poruka o odbijenoj isplati. Našao je da je zaduženje neko Facebook reklamiranje satova sa njegove stranice sa slikama. Otkačio je prvo karticu sa PayPal-a jer mu uskoro stiže nova uplata, kasnije smo poslali i Facebook-u dve poruke da je prevaren. Međutim, njemu i dalje ide zaduženje na Facebook-u od reklamiranja. Nema mogućnosti da se reklamiranje obriše, jer ima zaduženja, a i ni da se stopira (što mi nikako ne razumem kako, zašto). Fcb prijavljuje grešku sa naplatom, međutim zaduženje i dalje ide. Rekao sam mu da danas izjutra ode u banku da vidi da li je pokušana naplata i van PayPal-a sa računa i da vidi i s njima šta može dalje, a da potom prijavi i policiji jer ne znam kako drugačija da se stopira ovo zaduživanje na Fcb-u.

Jel' imao neko sličnih problema, ja sa ovim nemam nikakvog iskustva?
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke