tema: [Mobilni telefon] Alcatel OT-995
Prikaz jedne poruke
Stara 17.8.2012, 11:01   #8
Banko
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2008.
Lokacija: Šabac
Poruke: 1.517
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 186 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Alcatel OT-995

Znam, znam da je tako, vec sam dobio komentare u jednoj drugoj temi za "seljačko" računanje, ali moraš se složiti da ako bi otišao u mts i tražio telefon za 6000din, ne bi ti ga dali

U svakom slučaju, jasno je i meni i svima pošto piše lepo na njihovoj web stranici i ugovoru, da aparat košta 6k din a mesečna pretplata 1k din ( na dve godine) i da su to dve odvojene stavke, ali ako je nekome, kao i meni, bio prioritet da uzmem nov telefon ( zbog gojeg sam promenio i mrežu, jer sam u telenoru čekao tj još uvek čekam da im stigne Huawei G300 ali sam odustao ) tako da sam morao da se odlučim za jedan od tarifnih paketa. Sa te strane kad pogledaš, telefon košta 6k din ali si ti obavezan da im platiš još 24k din bez kojeg ne možeš dobiti telefon. Tu dolazi do te pojave razmišljanja da zapravo telefon košta 30k , jer jednostavno ćeš toliko morati da platiš ( tokom perioda 2 godine) u nameri da ga poseduješ.

Drugo bi bilo da sam ja već u mts-u i koristim taj tarifni paket od 1k din mesečno već godinama,pa samo hoću da uzmem nov telefon, e onda on košta 6k i tu nema zabune.
Banko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke