Prikaz jedne poruke
Stara 20.7.2014, 1:20   #5
Oggy
C64 Legend
 
Avatar korisnika Oggy
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.619
Zahvalnice: 2.207
Zahvaljeno 662 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Oggy Slanje poruke preko Skypea korisniku Oggy
Određen forumom Re: Fallen London

Ok hvala. Vidim da u opisu imas mali million atributa Kao sto rekoh, malo mi je dosadila igra, iako mi je u jednoj fazi bilo ono, dobio sam jedan potez da nesto odigram i moram odmah da nesto uradim. Bilo bi nekako bolje da nadjes patrona kroz igru, a ne kroz forum.


Imao sam i ja optrilike neki pravac u kom bih gradio lika, mada mi je bezveze sto sam u jednom periodu sve prihvatao i cak sam i preskako citanje teksta. Videcu mozda malo da odmorim pa da probam opet, mada i dalje svakog dana ponesto grindam. Skoro su mi se otvorile neke nove interesantne opcije. Takodje smatram da bi mozda trebalo ograniciti neke radnje u skladu sa delovanjem igraca. To se zaista i desava, ali opet je preveliki izbor. Znam da je u Neath-u malo teze nepovratno umreti, ali mi je malo previse da jedna osoba moze da radi toliko razlicitih radnji.

I svidja mi se sto mi je potreban recnik za dosta reci i fraza u igri, sto mi se odavno nije desilo. Obicno je definicija te reci sastavljena od reci za koje mi opet treba recnik


btw. jel mogu da gledam profile ostalih igraca, kao tvoj?

Poslednja ispravka: Oggy (20.7.2014 u 2:10)
Oggy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke