Prikaz jedne poruke
Stara 8.8.2018, 18:55   #191
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Imam obe "reboot" igre i uživam u njima (štaviše, trenutno po 4. put igram Rise of the Tomb Raider). Takođe, jedva čekam da se dočepam "Shadow of Tomb Raider" i, koliko sam video do sad, biće veoma zanimljivo. Ali...
Kao neko ko je još 1996. igrao originalni Tomb Raider koji ga je uveo u svet 3D igara uz pomoć S3 Virge video karte i koji je balavio na drugi deo Tomb Raidera uz 3DFX Voodoo Banshee, mislim da mogu slobodno da kažem da ove prve dve rebutovane, jednostavno, nisu Tomb Raider. Poenta svih ranijih igara je, jednostavno, bilo istraživanje i rešavanje problema. Doći iz tačke A u tačku B je bilo zapanjujuće i uzbudljivo iskustvo. Samo kad se setim nivoa sa Sfingom u prvoj igri i kad shvatam da treba da se popnem gore, ali, dođavola, kako?? Natla Mines? Treba ispritiskati par dugmadi, ali, sunce li mu, gde su?? To je bio Tomb Raider.
Sada kada ti sve sija pred nosom i kad samo slepac i potpuni retard ne bi mogao da shvati kuda treba ići. Čak i oni opcioni tumbovi su toliko laki i jednostavni da ti ne treba više od pola moždane ćelije da shvatiš iz prve šta se traži da uradiš. Pa i kad ne želiš to, igra ti sugeriše gde treba da ideš i šta da radiš. Što je SUŠTA SUPROTNOST sa prvim igrama.
I sve se nekako nadam, sudeći bar po prvim snimcima igre, da će u ovoj posle "uvodnih" igara makar ubaciti to da se malo pomučiš u ovim prostranim i, nadam se, zanimljivim tombovima. Krafting sistem i trgovina? Why not? Ako su već sve izmenili, ne shvatam zašto se neki bune zbog toga? Uostalom, ovo se samo zove Tomb Raider.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
doctor (8.8.2018), filpan (8.8.2018)