tema: Guild Wars 2
Prikaz jedne poruke
Stara 6.3.2013, 15:37   #6764
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
luka.nbg kaže: Pregled poruke
Zdravo svima!E ovako,samo bih hteo da vas pitam (ove koje igraju GW2) da li su serveri bogati igracima zato sto sam citao po nekim sajtovima da su ljudi napustili GW2 i da igraca ima sve manje i da je na nekim serverima prakticno ne moguce uraditi dinamic event, jer nema ko da ti pomogne...imam acc ali to je onaj pre-purchase, i sad imam pare (50e) i hocu da kupim GW2 ali ne zelim da se zeznem,pa bih molio one koje igraju da mi to malo opisu,kakvo je stanje na serverima ! inace igrao bih na Gandara severu ! poz hvala
ne bih ti preporucio da bacas pare na gw2,sve sto vredi je sminka koja je interesantna prvih mesec dana.Izuzetno losa igra,vecina f2p su me daleko duze drzale.Pvp je sveden na sobice kao u decijim igricama,tu je wvw open pvp koji smori posle mesec dana jer se pretvori u najobicnije grindanje.Ja vidim gw2 kao second life sa macevima,ako volis tako bezciljno da hodas po mapama onda je gw2 pravi zbor,cak dobijes zvezdu zato sto si bezikakve potrebe obisao sve.Navuce youtube ali je igrica jadna.Bas nista pozitivno ne mogu da kazem o igri sem te sminke,mogu da napisem 5str teksta koliko je jadna igra,ali mozda srede nekad nekim updateom.
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke