Prikaz jedne poruke
Stara 10.4.2013, 13:38   #29
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: PayPal/eBay - Pitanja i odgovori

Citat:
gorgilije kaže: Pregled poruke
We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card.


Sve sam lepo uneo podatke i kad hocu da "confirmujem" karticu ovo mi izadje.Imam Intezinu internet karticu i vec sam sa njom kupovao.
Neke banke još uvek imaju problem duple rezervacije sredstava na kartici tako da pokušaj na karticu da prebaciš bar 4-5€ i da nakon toga ponovo uradiš verifikaciju. U principu dupla rezervacija se dešava kad merchant zatraži rezervaciju sredstava da bi proverio da li je kartica validna a onda interni sistem nekih banaka uradi još jednu rezervaciju što efektivno optereti karticu za dupli iznos. Duple rezervacije se prepoznaju na izvodima kartica po tome što se dva puta uzastopno pojavi isto zadženje a kartica po preostalom novcu deluje kao da je stvarno dva puta zadužena. Jedna od duplih rezervacija (ona koju pravi banka) se obično poništi posle 24-48h od uspešne naplate merchanta i novac se vraća na karticu.

Ovo inače važi za sva online plaćanja - ne samo za PayPal.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke