Prikaz jedne poruke
Stara 14.10.2020, 0:16   #141
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Pomoć oko graficke

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Sajevac, razumem da si isfrustriran trenutno ali oprosti, smaras.

Zeleni nisu kvalitet i imaju sto i jedan problem. Ko primeti, primeti, neke od njih brzo rese, neke rese sami korisnici. Ali i jedni i drugi su isti, samo je pitanje sta kome smeta i ko na sta naleti.

Drugo i mali off: prestani da gledas na hardver kao na decu ili kao na neki statusni simbol. Stalno koristis termine "sirova moc", "zver" i slicno sto meni deluje jako tragikomicno a cak sam video i par komentara gde te ljudi otvoreno zezaju zbog takvog ponasanja. Toliko nahajpujes samog sebe a cini mi se da nisi bas dobar u nosenju sa svim gremlinima koje pc gaming nosi. To ume da bude jako problematican hobi, narocito ako se pruzas duze nego koliki ti je krevet pa te svaka prepreka podseca na lovu koju si iskasljao.

I na kraju, on topic: furmark nije nikakav stress test izuzev testiranja rashladnog sistema. Metod koji trenutno koristim a pokazao se prilicno pouzdano je Unigine heaven, pa ako to prodje onda Superposition (game mode pa cinematic, da bi vrteo dok ga ne iskljucim ili ne pukne ako nesto nije kako treba). I da, za superposition nije lose da nasviras podesavanja tako da zauzmes gotovu svu VRAM memoriju, da bi i nju testirao.
Oprosti i ti,ali uopste nisam isfrustriran,a za postove koji te smaraju resenje je jednostavno.Ignorisi ih ili nemoj citati,a za preporuke svakako hvala.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SAJEVAC na korisnoj poruci:
yahhoo (18.11.2020)