Prikaz jedne poruke
Stara 15.5.2021, 10:53   #1482
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Krenuo sam otpočetka, jelte - mislim da ME1 nisam igrao 10 godina sigurno, dvojku sam dvaput obrnuo, trojku samo jednom, iz očiglednih razloga

ME1 izgleda sasvim pristojno, kapiram da su na njemu odradili i najveći deo remastering posla - kontrolisanje lika i napucavanje deluje fluidnije u odnosu na ono što se sećam, grafički je svakako impresivnije (iako nije rimejk, očigledno), mislim da su poradili malo i na zvuku: mada tu imam mali problem, neki glasovi izgledaju kristalno čisto, dok drugi pate od nekih dodatnih filtriranja pa zvuče kao iz bunara. Nije čest problem, naleteh za sad samo jednom, u Citadeli.

Baš malo ima grafičkih podešavanja, ali kapiram da igra i nije posebno zahtevna - po svemu sudeći dovoljno je optimizovana i za starije mašine.

Svakako, baš mi je drago što se vraćam u ovaj univerzum, dugo nisam igrao ME igre, i zaboravih koliko su zapravo dobro napisane, koliko je odlično izgrađen svet. Muzika je neverovatna, i sad kad mogu da je iskusim sa boljom audio opremom (u odnosu na krš zvučnike iz mog tinejdž doba ) baš pravi razliku.
Možda će većini 60e biti mnogo - što svakako jeste, bez obzira što su tri igre u pitanju, i dalje su dosta stare - ali neki pristojniji popust 15-20% već bih rekao da je legit za kupovinu, ko gotivi serijal, ili ko planira da se upusti sveže
Baš nema ovakvih igara više.
Cracked But Whole je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
Pandemonium (15.5.2021), player1 (15.5.2021)