Prikaz jedne poruke
Stara 8.11.2005, 0:26   #106
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Predlozi & Sugestije

Citat:
Ovaj... kakvog me to pamtiš? I koj' ti ono beše? (Idemo na lične poruke)
Tih vremena se sećam kao kroz maglu, mada ako se ne varam ti si bio onaj vickasti sysop koji je prosipao svakakve dosetke po BBS-u Što se mene tiče, ja sam bio jedan od "voajera" , tj. od onih koji uglavnom prate diskusije bez da se ubacuju.Ipak sam bio samo klinac od nekih trinaes' leta koji je tek uleteo u svet komunikacija.
Citat:
A ti pazi šta pišeš
Ok, unajmiću kolektora za moje buduće postove
Citat:
Piši na editors at sk co yu i predloži. I... ko zna?
Ili u prevodu "Mož' se žališ, ali ćemo struju svakako da vam isečemo".Nego, ajde da se dogovorimo.Koliko spajalica treba čovek da vam donese na poklon, pa da može malo da zvirne u tu arhivu (poneću i sopstvenu pincetu za okretanje stranica ).Šalim se, nego da ne bi sad davio ljude mejlom (daviću ih ovde ), ako neko od urednika čita ovo, nek se izjasni da li je ikako moguće napraviti neku akciju pod nazivom "Istorija SK-a na kompakt CD-u"
Citat:
Pa jedan čovek se ponudio u IO portu da skenira sve brojeve koje poseduje i pusti u cirkulaciju, ali ga Kuzma odvrati od toga, curse him...
Pa dobro, ne znam na šta je mislio pod "pustiti u promet" (ili nemam taj broj, ili mi je promaklo to pitanje, u kom je to broju bilo ?), ali samostalno svakako ne dolazi u obzir, ipak su autorska prava u pitanju.
Marko_L je offline