tema: Windows 10
Prikaz jedne poruke
Stara 7.4.2019, 19:03   #4150
DAKINS
Starosedelac
 
Član od: 19.7.2009.
Lokacija: novi sad
Poruke: 2.277
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 368 puta na 310 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DAKINS
Određen forumom Re: Windows 10

Samo to nadogradnja vecno nove verzije ,morace kada tad iskljuciti neke procesore,za sada barem čitam po netu nema ništa u windows insideru..za 2020 god sto znaci barem do kraja 2021 god nece nikog iskljuciti.Verovatno dog je tu 8,1 prepostavljam ako nista barem se on moze koristi do 2023 god



Moraju ostaviti ljudima neki razuman rok da kupe nov racunar ,malo mi deluje 18 meseci za vecinu korisnika ...Gledam iz ugla prosecnog korisnika .Mi cemo skupiti pare i iskoristi sta se moze iskoristiti od starog racunara..Ali kako ce neka starija zene ili neko u tezoj materijalnoj situaciji nece se umeti snaci.



Iskreno barem da odam priznje microsoftu da ne osetim pritisak da promenim hardver cak ni deskop za sada nisam promenuo iz 2010 god ,valjda ,samo nadogradio zadnjih godina na 8 gb rama i SSD ..igrice više ne igram podavno ..Sluzi mi kao server za moje podatke zbog velikog prostora tamo na mojoj lokalnoj mrez, i kao backup podataka i skroz sam se sada prebacio na nov laptop sa i 5 ...za produktivan rad i posao



U jednom momentu bice nam neki od starog hardvera iskljucen a cini mi se 18 meseci premalo..za vecinu korisnika..
DAKINS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke