Prikaz jedne poruke
Stara 19.4.2019, 11:17   #102
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2019 (PES 2019)

Šta da se piše... Igram svaki dan takoreći 1v1 i 2v2 i brutalno je koliko su zeznuli stvar sa balansom timova. Isti tim sa istom formacijom i taktikom se ponaša u toku igre skroz drugačije u zavisnosti od toga da li igra protiv slabijeg ili jačeg tima (agresivnost igrača, kretanje, pasevi...)

Uz to, through balls su katastrofalno nerfovane i skoro pa neupotrebljive osim u izuzetno retkim trenucima. Standardni šutevi na gol su ekstremno neprecizni po mom mišljenju i bez placed shota nekih 90% lopti ide ili direktno u golmana ili van okvira gola, ovo se dešavalo i iz peterca često. Takođe, davanje golova sa veće distance, a da nije savršeni placed shot, je izuzetno teško.

Favorizacija igrača kao što je, na primer, Lukaku, kojima je nemoguće uzeti loptu, golmana kojima je nemoguće dati gol itd. -- to ubija igru jer ljudi vole da uzmu United i da se iživljavaju jer ih igra skoro uvek favorizuje (ono što sam pisao gore).

Takođe, neverovatno je koliko je teško zadržati loptu u nogama ako se ne igra aktivna pas igra, tek poneki igrač može da zadrži loptu bez aktivnog driblinga duže od sekundu-dve.

Sve u svemu ogroman potencijal ali najfrustrirajući PES do sada po mom mišljenju, čak je 2018 na Xbox 360 lepši za igranje.

Ono što je fantastično su tehničke karakteristike igre, animacije, fizika, tereni, engine generalno, oduševljava me iz dana u dan. Ne znam kako nisu umeli da usavrše ovu igru posle 20 godina nego i dalje vidno lutaju...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke