tema: Mafia III
Prikaz jedne poruke
Stara 12.10.2016, 19:27   #710
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Mafia III

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Neće moći da se poprave, loš dizajn generične i repetitivne misije, loša fizika spisak je poduži. Mafija nije samo loša igra već odraz stanja u razvoju igara u opšte. Da li je hiper produkcija zasićenost ili neisplativost dovelo do toga da igre i to one najbolje izgledaju i rade jedva prosečno. Na prste jedne ruke možemo nabrojati dobre naslove koji su opstali i uspeli da održe kvalitet u next gen ciklusu. Čini mi se da veliki izdavači i AAA naslovi polako nestaju, možda indi scena uspe da donese neke nove ideje i trendove pošto su promene preko potrebne.
Ja opet mislim da se ovakve stvari namerno rade kako bi se lose upucenim kupcima izvadila zadnja para iz dzepa za nov hardver...Znas one price kako to mora i kako su igre sve bolje i zahtevnije....Realno kad se setim pre par godina kad je 1gb graficke memorije radio posao i cak 512mb,nista se mnogo nije promenilo....Sad je to princip samo neka guta,a mi cemo da stancamo svake godine nov hardver da sto vise novca zaradimo...E to ti je to.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke