tema: Steam Deck
Prikaz jedne poruke
Stara 6.5.2022, 20:15   #1
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Steam Deck



Danas mi je stigao Steam Deck (64GB) rezervisan jos prosle godine XD Nakon par sati igranja mogu samo reci da je odlicna stvar. Ali ova tema je prvenstveno namjenjena svima vama koji imate pitanja vezana za uredjaj. Trudicu se da redovno pisem u temi iskustva sa igrama.

Za pocetak sam odigrao igru pravljenu za ovaj uredjaj Desk Job od Valve-a. I zaista igra fenomenalno izgleda na uredjaju i radi odlicno.

Sto se samog uredjaja tice i rukovanja sa istim prvi utisci su odlicni. Ergonomija je odlicna i lezi u mojoj ruci skoro savrseno. Raspored dugmica je jako dobar i osjecaj koristenja istih je ok. Ekran je sasvim zadovoljavajuci.

Sto se software-a tice sam korisnicki interfejs u Gaming modu je odlican ali zna biti povremeno spor (nista strasno ali se primjeti). Desktop mod nisam mnogo koristio (vise cu ga koristiti sutra dok budem podesavao emulatore XD) ali vjerujem da svi koji su koristili Linux jednom u zivootu mogu da se snadju vrlo jednostavno (cak i oni koji nisu koristili Linux nece imati mnogo problema da pohvataju osnovne stvari).

Toliko za sada, ako neko ima pitanja vezano za sam uredjaj ili za neku igru posebno slobodno pisite
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
cages (8.5.2022), Dušan Vićić (7.5.2022), MasterChief2 (16.5.2022), Mocko (8.5.2022), mvasic (6.5.2022), oluja (17.5.2022), player1 (8.5.2022), sloba (7.5.2022)